Дистриб'ютор

ТОВ "ЕКО ТРЕЙДИНГ" є комплексним рішенням для ведення Вашого бізнесу у сфері фінансових послуг. Технічно повний комплекс банківського устаткування для оптимізації, швидкості і повної безпеки обробки грошової готівки.

Професіоналізм персоналу зможе з великою точністю підібрати потрібний комплекс устаткування саме для ваших вимог. Широкий спектр послуг в технічному забезпеченні машин для обробки готівки. Головне в нашій справі - це з великою точністю підібрати потрібне устаткування, з відповідними параметрами.

Будь у вас банк, пункт обміну валют, каса перерахунку - Ваш вибір зроблений правильно! Врахуємо параметри, навантаження на техніку, види захисту і потужності устаткування.

  • Автоматизації різних напрямів діяльності Банку у рамках забезпечення Технікою робочих місць співробітників. модернізація Техніки Банку;
  • установка і первинне налаштування нових робочих місць співробітників Банку;
  • технічний супровід користувачів Техніки Банку;
  • виконує регламентні роботи, пов'язані із заміною, ремонтом і експлуатації Техніки Банку;
  • надійна і безвідмовна роботи Техніки Банку;
  • відсутність претензій з боку співробітників підрозділів Банку, керівництва Банку і контролюючих органів державного нагляду з питань, що відносяться до компетенції Відділу.

Науково технічне середовище характеризується рівнем індустріального розвитку країни; науково-технічними досягненнями в області створення і використання нових технологій і прогресивного устаткування; рівнем розвитку науки і техніки. Усе це є тією частиною, необхідною для досягнення максимального зростання надання послуг клієнтам, бути першим, успішним, роблячи як найбільш високу зручність як для своїх клієнтів, і тим самим виводячи компанію на перше місце рейтингу.

Ви зробили вірний вибір!