Сервіс


Будь-який ремонт техніки, вироблюваний нашими фахівцями, розпочинається з ретельної діагностики, тому усі слабкі місця відразу виявляються. Це значно полегшує ремонт і дозволяє нам гарантувати відсутність поломок надалі.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ

ЦІНА, ГРН.
Діагностика (без подальшого ремонту/техничного обслуговування в нашому сервісному центрі)150 грн.
Технічне обслуговування - Лічильник банкнот (чищення з розбором і калібровкою/налаштуванням)300 грн.
Технічне обслуговування - Сортувальник банкнот двохкишеньковий (чищення з розбором і калібровкою/налаштуванням)400 грн.
Технічне обслуговування - Сортувальник банкнот трьохкишеньковий і більше (чистка с разбором и калибровкой\настройкой)від 1200 грн.
Оновлення ПЗ - двохкишенькові лічильники з функцією визначення номінала (Magner 150; Magner 175; Kisan; Hitachi IH - 110; Glory; Shinwoo; Laurel та ін.)від 800 грн.
Ремонт кнопоквід 200 грн.
Ремонт системної плативід 250 грн.
Ремонт блока живленнявід 500 грн.
Заміна шестерень*від 250 грн.
*без врахування вартості запчастин.

Магазин Эко-Трейдинг має свій сервісний центр, кваліфікований персонал якого виконує повний спектр послуг, пов'язаних з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням банківської техніки, здійснює ремонт лічильників банкнотів в Києві і сервіс сортувальників.

Головні причини несправної роботи устаткування

Робота пристроїв пов'язана з неминучим засміченням основних рушійних вузлів, що може привести до зупинки роботи апарату. Щоб уникнути таких простоїв, профілактичне чищення організовується мінімум 2 рази в місяць, результатом чого лічильник банкнотів ремонт може і не зажадати.

Ремонт купюросчетных машин або будь-якого іншого пристрою найчастіше викликає:

  1. Блокування банкнота.
  2. Несправності в роботі електронних систем.
  3. Заминка, ушкодження, захоплення відразу декількох або відмова механізму забирати купюри.
  4. Неточності підрахунку.
  5. Відмова від визначення номінала, достовірності, найменування.

Для отримання консультацій з питань "ремонт лічильників банкнотів" або "ремонт сортировщиков банкнотів" звертайтеся до технічних фахівців компанії по телефону+38 (068) 500-60-65 або відправляйте запит через електронну пошту info@ekoo.com.ua

Сервісне обслуговування Еко Трейдинг

Апарати, покликані забезпечувати швидкий і безпечний облік грошового потоку, є обов'язковим устаткуванням обмінних пунктів, банківських, фінансових установ. Для того, щоб продовжити експлуатаційні терміни банківського апарату, рекомендується проводити своєчасний профілактичний огляд, який допоможе запобігти ремонту лічильників банкнот, як і будь-якого іншого устаткування. Наша компанія ремонт банківської техніки незалежно від виробника, а також пропонує свої послуги з сервісного обслуговування.

Ремонт рахункових машинок в Києві може бути проведений як в офісі компанії Eco Trading, так і на робочому місці апарату. Штат сервісного центру нашої компанії включає виключно висококваліфікованих досвідчених фахівців, кожен з яких має документи, що підтверджують кваліфікацію, тому ремонт лічильника банкнот або профілактичний огляд устаткування проходить на належному рівні, із застосуванням спеціалізованих діагностичних і ремонтних інструментів.

Технічне обслуговування

У спеціалізованих фінансових установах або великих комерційних підприємствах, які щодня стикаються з великим грошовим потоком, рахункове навантаження на вузли банківського устаткування вимагає частого проведення технічного обслуговування для підтримки кожного апарату в працездатному стані.

Для того, щоб усі сервісні роботи виконувалися з необхідною періодичністю без витрати часу на виклик майстра і ремонт банківського устаткування, ми рекомендуємо укласти з нами договір, що регламентує частоту сервісного обслуговування і усі нюанси його проведення.

Стандартний список профілактичних робіт включає:

  • Регулювання і проведення чищення рушійних агрегатів апарату.
  • Проведення відлагоджуючих робіт з датчиками.
  • Діагностику, визначення, заміну деталей, що знаходяться в неналежному стані.
  • Оновлення програмного забезпечення для розширення можливостей техніки.

Список робіт можна доповнити необхідними операціями, які обговорюються окремо з консультантами компанії. Укладення договору припускає також обов'язкове бронювання запчастин на складі під кожен довірений нам апарат (вартість яких обмовляється в документі), що значно спрощує і прискорює ремонт рахункових машинок. Договір технічного обслуговування закріплює за клієнтом певних майстрів, які проводять техобслуговування сортувальників, ремонт рахункової машинки для грошей, і надають консультаційну допомогу. Технічне обслуговування - послуга, результатом якої стає безперебійна і відлагоджена робота, а також мінімізація ризику виникнення раптових збоїв і поломок підвідомчих нам машин.

Звертаємо увагу, що ремонт рахункових машинок в Києві і проведення профілактичних робіт можливо в якості разової послуги, якщо рахункова машинка для грошей ремонт вимагає невідкладно. За бажанням замовника, наші майстри можуть виїхати на місце установки устаткування. Будь-які роботи пов'язані з налагодженням нормального функціонування апаратів не віднімають у нас більше 72 годин.

Наші послуги

Компанія Еко Трейдинг робить послуги з проведення профілактичних робіт банківського устаткування, а також здійснює ремонт сортувальників банкнот і ремонт рахункової машинки, які включають величезний фронт робіт з приведення в порядок як зовнішніх корпусних частин апарату, так і огляд з подальшим чищенням і налаштуванням усіх внутрішніх вузлів.

Своєчасна діагностика і виявлення проблем в роботі устаткування допоможе попередити серйозні поломки і уникнути такого сервісу, як ремонт рахункової машинки в Києві. Наші майстри виконують широкий спектр робіт, пов'язаний з усуненням розладів в роботі лічильників і сортувальників банкнот, а також вакуумних пакувальників, детекторів і будь-якого іншого банківського устаткування.

Ми розуміємо, що відлагоджена робота апаратів безпосередньо пов'язана з точністю і швидкістю проведення усіх робіт з грошовими коштами на підприємстві. Наша турбота - ця постійна увага до механізмів і систем будь-якого устаткування і підтримка кожного з них в працездатному стані.