Сервіс


Ми працюємо по всій території України:
Київська, Одеська, Чернівецька, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області.

Будь-який ремонт техніки, проведений нашими фахівцями, починається з ретельної діагностики, тому всі слабкі місця відразу виявляються. Це значно полегшує ремонт і дозволяє нам гарантувати відсутність поломок в подальшому. 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ

ЦІНА, ГРН.
Діагностика (без подальшого ремонту/техничного обслуговування в нашому сервісному центрі)150 грн.
Технічне обслуговування - Лічильник банкнот (чищення з розбором і калібровкою/налаштуванням)300 грн.
Технічне обслуговування - Сортувальник банкнот двохкишеньковий (чищення з розбором і калібровкою/налаштуванням)400 грн.
Технічне обслуговування - Сортувальник банкнот трьохкишеньковий і більше (чистка с разбором и калибровкой\настройкой)від 1200 грн.
Оновлення ПЗ - двохкишенькові лічильники з функцією визначення номінала (Magner 150; Magner 175; Kisan; Hitachi IH - 110; Glory; Shinwoo; Laurel та ін.)від 800 грн.
Ремонт кнопоквід 200 грн.
Ремонт системної плативід 250 грн.
Ремонт блока живленнявід 500 грн.
Заміна шестерень*від 250 грн.
*без врахування вартості запчастин.

Магазин Еко-Трейдинг має свій сервісний центр, кваліфікований персонал якого виконує повний спектр послуг, пов'язаних з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням банківської техніки, здійснює ремонт лічильників банкнот в Києві і сервіс сортувальників.

Основні причини несправної роботи обладнання

Робота пристроїв пов'язана з неминучим засміченням основних рушійних вузлів, що може привести до зупинки роботи апарату. Щоб уникнути таких простоїв, профілактична чистка організовується мінімум 2 рази на місяць, в результаті чого, ремонт лічильника може бути непотрібним.

Необхідність ремонту лічильних машин або будь-якого іншого пристрою найчастіше виникає через:

 1. Блокування банкноти.
 2. Несправності в роботі електронних систем.
 3. Заминка, пошкодження, захоплення відразу декількох або відмова механізму забирати купюри.
 4. Неточності підрахунку.
 5. Відмова від визначення номіналу, справжності, найменування.

  Для отримання консультацій з питань «ремонту лічильників банкнот» або «ремонту сортувальників банкнот», звертайтеся до технічних фахівців компанії за телефоном +38 (068) 500-60-65 або надсилайте запит через електронну пошту info@ekoo.com.ua.

  Сервісне обслуговування в Еко-Трейдинг

  Апарати, покликані забезпечувати швидкий і безпечний облік грошового потоку, є обов'язковим обладнанням обмінних пунктів, банківських, фінансових установ. Для того, щоб продовжити експлуатаційні терміни банківського апарату, рекомендується проводити своєчасний профілактичний огляд, який допоможе запобігти ремонту лічильників банкнот, як і будь-якого іншого обладнання. Наша компанія проводить ремонт банківської техніки незалежно від виробника, а також пропонує свої послуги з сервісного обслуговування.

  Ремонт лічильних машинок в Києві може бути проведений як в офісі компанії Eco Treding, так і на робочому місці апарату. Штат cервісного центру нашої компанії включає виключно висококваліфікованих досвідчених фахівців, кожен з яких має документи, що підтверджують кваліфікацію, тому ремонт лічильника банкнот або профілактичний огляд обладнання проходить на належному рівні, із застосуванням спеціалізованих діагностичних і ремонтних інструментів.

  Технічне обслуговування

  У спеціалізованих фінансових установах або великих комерційних підприємствах, які щодня стикаються з великим грошовим потоком, навантаження на вузли банківського обладнання вимагає частого проведення технічного обслуговування для підтримки кожного апарату в працездатному стані.

  Для того, щоб всі сервісні роботи виконувалися з необхідною періодичністю без витрати часу на виклик майстра і ремонт банківського обладнання, ми рекомендуємо укласти з нами договір, який регламентує частоту сервісного обслуговування і всі нюанси його проведення.

  Стандартний список профілактичних робіт включає:

  • Регулювання і проведення чистки рушійних агрегатів апарату.
  • Проведення налагоджувальних робіт з датчиками.
  • Діагностику, визначення, заміну деталей, які знаходяться в неналежному стані.
  • Оновлення програмного забезпечення для розширення можливостей техніки.

  Список робіт можна доповнити необхідними операціями, які обговорюються окремо з консультантами компанії. Укладення договору передбачає також обов'язкове бронювання запчастин на складі під кожен довірений нам апарат (вартість яких обговорюється в документі), що значно спрощує і прискорює ремонт лічильних машинок. Договір технічного обслуговування закріплює за клієнтом певних майстрів, які проводять техобслуговування сортувальників, ремонт лічильної машинки для грошей, і надають консультаційну допомогу. Технічне обслуговування – послуга, результатом якої стає безперебійна і налагоджена робота, а також мінімізація ризику виникнення раптових збоїв і поломок підвідомчих нам машин.

  Звертаємо увагу, що ремонт лічильних машинок в Києві і проведення профілактичних робіт можливі в якості разової послуги, якщо лічильна машинка для грошей потребує ремонту невідкладно. За бажанням замовника, наші майстри можуть виїхати на місце установки обладнання. Будь-які роботи пов'язані з налагодженням нормального функціонування апаратів не віднімають у нас більше 72 годин.

  Наші послуги

  Компанія Еко-Трейдинг надає послуги з проведення профілактичних робіт банківського обладнання, а також здійснює ремонт сортувальників банкнот і ремонт лічильної машинки, які включають в себе величезний фронт робіт з упорядкування як зовнішніх корпусних частин апарату, так і огляд з подальшим чищенням і налаштуванням всіх внутрішніх вузлів.

  Своєчасна діагностика і виявлення проблем в роботі обладнання допоможе попередити серйозні поломки і уникнути ремонту лічильної машинки в Києві. Наші майстри виконують широкий спектр робіт, пов'язаний з усуненням розладів в роботі лічильників і сортувальників банкнот, а також вакуумних пакувальників, детекторів і будь-якого іншого банківського обладнання.

  Ми розуміємо, що налагоджена робота апаратів безпосередньо пов'язана з точністю і швидкістю проведення всіх робіт з грошовими коштами на підприємстві. Наша турбота – це постійна увага до механізмів і систем будь-якого обладнання і підтримка кожного з них в працездатному стані.