Чому обирають нас?
Наш клієнт - це
Король!
Швидка доставка
Гарантія
виробника
Зручні
форми оплати
Повернення товару
Якісний
товар
Новини
У чому полягає головна причина купівлі лампи для перевірки банкнот?
У чому полягає головна причина купівлі лампи для перевірки банкнот? Більшість купюр країн світу захищена спеціальним флуоресцентним чорнилом, наявність якого, людське око нездатне побачити не при денному, не при штучно
Актуальність детекторів банкнот у наш час
Актуальність детекторів банкнот у наш час На даний момент по Україні ходить 61 тисяча фальшивих купюр. Підробку украй складно відрізнити від оригіналу неозброєним оком. До того ж розплачуючись
Сортувальник банкнот - кращий інструмент для швидкого підрахунку грошей!
Сортувальник банкнот - кращий інструмент для швидкого підрахунку грошей! Зараз, як ніколи стало актуальне питання в придбання хорошого сортувальника валют серед більшості великих банків, офісів і компаній.
Де купити банківське устаткування з гарантією?
Де купити банківське устаткування з гарантією? Виникла необхідність в купівлі нового банківського устаткування? Тепер счетчик-сортировщик банкнотів, детектор валют і багато що інше Ви можете купити
Всі новини...

Банківське устаткування в Києві і Україні

Функціональне і якісне банківське обладнання - запорука безперебійної і точної роботи не лише у банківських установах, але і у будь-якій підприємницькій і виробничій діяльності, де існує систематичний фінансовий потік, який вимагає строгого контролю. Банківське устаткування найбільш затребуване, оскільки може гарантувати, що будь-яка робота, пов'язана з перерахунком і веденням обліку грошових коштів буде побудована грамотно і з граничною точністю.

Види банківського обладнання

Технікадля банків дозволяє автоматизувати і прискорити усі процеси, пов'язані з обробкою і перерахунком грошових коштів.

Розрізняють наступні види устаткування:

  • Сортувальник банкнот - пристрій, за допомогою якого можна розподілити купюри по номіналах, орієнтації, році емісії, відсіяти старі банкноти і підбити загальну суму. Банківське обладнання купити такого виду можна і з інфрачервоною детекцією, для ідентифікації підробних купюр.
  • Детектор валют - апарат для визначення достовірності грошових одиниць. Існує переглядове, автоматичне і універсальне устаткування для банків.
  • Лічильник банкнот - визначає загальну суму банкнот і одночасно перевіряє кожну з них на достовірність.
  • Пакувальник банкнот - банківський апарат, призначений для упаковки вже відсортованих і класифікованих банкнот по окремих пачках.
  • Валютомат - апарат призначений для обміну валют, криптовалют (в окремих випадках), отримання мікрокредитів, оплати покупок через платіжні системи.

Критерії вибору устаткування для банків

Перш ніж купити банківське обладнання в Україні рекомендується розібратися в основних принципах і характеристиках, на які варто звертати увагу при купівлі. Незалежно від того, який саме вид апарату потрібний, вибір повинен грунтуватися не лише на вартості, а в першу чергу на технічних вимогах до пристрою. Фахівці рекомендують віддавати перевагу апаратам, виготовленим відомими і перевіреними фірмами, які забезпечують свою продукцію не лише гарантійними зобов'язаннями, але і займаються виробництвом запасних частин до них, що прискорює і спрощує ремонт, у випадках з появою несправностей. 

Кожне окремо взяте банківське устаткування має свою специфіку виконання функцій, конструкцію, клас, а також інші технічні характеристики. До них відносяться швидкість, потужність та наявність додаткових функцій. Для великих банківських або будь-яких інших фінансових установ краще придбати техніку професійного класу, яка здатна працювати упродовж багатьох годин. Для простих магазинів обладнання такого типу придбати не доцільно, тому можна розглянути простіші варіанти апаратів.

Купити банківське обладнання в Eco Treding

У нашому інтернет-магазині Эко-Трейдинг здійснюється продаж банківського устаткування будь-якого виду і призначення, необхідного для організації обліку і контролю грошового потоку на підприємствах України. Будь-яка установка повинна коректно виконувати поставлене завдання, тобто усі представлені товарні позиції в нашому магазині мають відповідні сертифікати якості. Здійснюємо швидку доставку по всій країні будь-яким зручним перевізником, можливо замовити послугу кур'єра. Звертаємо увагу, що по місту Києву доставка безкоштовна.

Ми намагаємося забезпечити довгострокову співпрацю з кожним клієнтом, тому пропонуємо вигідні умови купівлі необхідного устаткування, а також забезпечуємо гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування апаратів. Швидко реагуємо на усі заявки, виконуємо роботу в строк. З усіх питань, а також з метою отримання консультації щодо умов придбання, оплати, доставки, вибору апаратів просимо звертатися по вказаних телефонах або писати нашому консультанту в онлайн чат.

Читати далі